Як приєднатись до конференції Skype

Попередні умови

Обов’язково

Для можливості приєднання до конференції у Скайп потрібно мати обліковий запис у Skype або у Майкрософт, що одне й те саме, якщо ви реєстрували його не дуже давно (приблизно після 2012 року).

Бажано

Встановити клієнт Скайп для Windows на комп’ютері або для Андроід чи Ios на смартфоні. Можлива участь у конференції засобами браузера, але зручніше, якісніше і надійніше – через клієнт.

Як створити власну конференцію у Скайп читайте тут.

Процес приєднання на комп’ютері

Отримане посилання на конференцію скопіювати у рядок браузера та натиснути enter.

На запит, що з’явиться, вибрати «відкрити у Skype». Запит може виглядати по-різному в залежності від браузера та операційної системи, наприклад, як на малюнках.

Після цього відкриється клієнт скайп на контакті «Почати збори». Потрібно просто натиснути кнопку «Зателефонувати».

Далі у вікні, що відкриється, ще раз натиснути кнопку «Зателефонувати».

Після цього відкриється екран конференції.

Процес приєднання на смартфоні

Виконуються аналогічні дії, але можна відразу натискати на посилання приєднання до конференції, які ви отримали, наприклад поштою, Вайбером, або іншим месенджером.

Після натискання та підтвердження відкриється мобільний клієнт Скайп. Для приєднання до конференції потрібно натиснуті кнопку «Приєднатись до дзвінка».

Далі відкриється екран відео зв’язку.

Зверніть увагу, стосується усіх типів клієнтів Скайп:

  • Вийти з конференції можна, поклавши слухавку. Потім можна підключитись повторно, наприклад, у разі збою, або поганої якості зв’язку.
  • Кнопки керування ввімкненням та вимиканням мікрофону і камери допоможуть зменшити акустичний шум та позбавлять широкий загал від ваших коментарів, які випадково (обов’язково) будуть озвучені.
  • Контакт конференції зберігається у клієнті, тому для приєднання через певний час, наприклад, наступного дня, можна зразу натискати кнопку «Зателефонувати», звісно, якщо ви не отримаєте нового посилання.

Приємного спілкування!

Вам может бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...