Як створити відео конференцію у Skype

В зв’язку з поширенням пандемії та переходом на дистанційні форми роботи та навчання виникла гостра потреба в інструментах, що можуть забезпечити відео зв’язок групи осіб. Створювати так звані онлайн відео-конференції дозволяє безліч інструментів, але частина з них платні, а частина з обмеженнями щодо кількості учасників та тривалості зв’язку.

Платить ми не хочемо, кількість учасників хочеться побільше, тому багато хто почав використовувати програму Zoom, яка в безкоштовному варіанті дозволяє влаштувати конференцію на 50 учасників тривалістю 40 хвилин. Якщо потрібно більше, можна просто повторно зайти у кімнату. Досить просто, зручно, але не так вже й безпечно. Чому не зовсім безпечно користуватись Zoom, можна запитати у Гугла, він знайде купу матеріалів з цього приводу.

А що ж Скайп? Skype вже давно пропонував засоби організації відеоконференцій у платній версії для бізнесу. Але дивлячись на такий стрімкий злет популярності Zoom, зробив хід конем і відкрив простий спосіб створення онлайн-зборів у відео режимі з підтримкою чату.

Для створення такої конференції потрібно зробити два простих кроки:

  1. Перейти на сторінку створення власної конференції на сайті Скайпу за цим посиланням www.skype.com/ru/free-conference-call.

  1. Натиснути на кнопку «Створити безкоштовні збори», скопіювати посилання на приєднання та розіслати його всім учасникам.

 

Як взяти участь у конференції за таким посиланням можна прочитати тут.

 

Звісно, до компанії Майкрософт теж є купа претензій в плані безпеки, але, по крайній міри, вони не такі масштабні. До того ж, Майкрософт разом з Гуглом знають про нас таке, та назбирали вже стільки даних, що навіть не варто перейматися цим питанням. А от чи передавати приватну інформацію в інші сервіси, варто замислитись.

Вам может бути цікаво...

1 Response

  1. Галина :

    Хм… а раніше такої можливості не було…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...