Створюємо повноцінний сайт на власному безкоштовному домені та хостингу за 4 кроки

Необхідність створити власний сайт виникає для вирішення різних задач і зробити це можливо різними методами. Але коли є потреба просто навчитись створювати повноцінні сайти, або поділитись своїми думками, або використовувати в некомерційних цілях – хочеться мати можливість зробити це якомога дешевше.

Пошук дасть нам безліч відповідей на запит «створити сайт безкоштовно», але більшість з цих варіантів мають певні недоліки:

  • Безкоштовні конструктори на зразок Гугл сайтів, wix.com, або навіть wordpress.com. Швидко, зручно, але безкоштовний варіант не дозволяє використати своє доменне ім’я, є багато обмежень в оформлені, використанні додаткових інструментів та налаштувань, а пошукова система відразу розуміє, що ваш сайт нічого не вартий. Також майже неможливо перенести на інший домен чи хостинг, зробити архів, а власник сервісу може в будь-який момент видалити його або зажадати грошей.
  • Безкоштовні хостинги, які дають змогу отримати більше свободи, але пропонують домени тільки в своїй доменній зоні. Наприклад досить зручний варіант для експериментів та навчання хостинг zzz.com.ua, про роботу з яким написано тут, за рік своєї роботи встиг додати рекламу та досить повільно працює.
  • Блогові платформи – ще один варіант розміщення свого контенту. Там ви взагалі в гостях, не маєте можливості налаштувань, резервування своїх публікацій та можете бути заблоковані в будь-який момент без пояснень.
  • Сторінки соціальних мереж. Популярний варіант, але недоліки ті ж самі: реклама, мінімум індивідуальності, можливість втратити контент без пояснень.

Тому, щоб відчувати себе вільно, захищено та робити зі своїм сайтом що заманеться:

  1. Треба зареєструвати власний домен з можливістю перенаправити його на хостинг, який задовольняє вашим потребам.
  2. Замовити послуги хостингу, де й будуть жити файли та скрипти вашого сайту.
  3. Розгорнути сайт та працювати з ним із задоволенням.

Пропоную вашій увазі покрокову інструкцію по створенню свого сайту, на виконання якої ви витратите трошки свого часу та всього 13 грн. на місяць, тобто, отримаєте ресурс майже даром (для закладів освіти та особистих сайтів вчителів  освітньої направленності по інформації  техпідтримки можна замовити повністю безкоштовний хостінг) .

Власний сайт безкоштовно за чотири кроки

На все про все потрібно трошки більше години часу з перервами, і приблизно через 1-2 доби після початку роботи у вас буде повноцінний майже безкоштовний (а для вчителів – безкоштовний) сучасний сайт.

 

 

 

Вам может бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...