Крок третій. Зміна налаштувань домену

Якщо ви успішно виконали інструкції по реєстрації безкоштовного домену та замовили послуги хостингу, треба вказати реєстратору доменних імен де фізично знаходяться дані сайту.

Отож, потроху рушаємо:

  1. Заходимо на сайт реєстратора доменних імен nic.ua.
  2. Переходимо на вкладку «Домени» та натискаємо значок налаштування. Знаходиться праворуч на рядку з іменем нашого домену.
  3. Потрапляємо в форму налаштування домену. Спускаємось нижче. В розділі NS-сервери обираємо з випадаючого списку пункт «Власні сервери імен».
  4. На екрані налаштування нейм-серверів натискаємо посилання «Змінити».
  5. Стають доступні для редагування поля адрес нейм-серверів. В них потрібно занести адреси, які ви отримали в третьому листі від хостинг-провайдера, коли виконували попередній крок замовлення хостингу. Після внесення змін натискаємо кнопку «Зберегти».
  6. Лягаємо спати. Процес зміни налаштувань нейм-серверів триває досить довго (від 4-6 годин до 1 доби). Процес можна вважати завершеним після того, як сторінка з іменем вашого домену прийме інший вигляд, як показано на малюнку.

Це значить, що налаштування виконало вдало, домен посилається на наш новий хостинг, де ще нічого не розміщено. Тому радіємо та переходимо до останнього кроку – розгортання системи керування Вордпресс для нашого нового сайту.

Вам может бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...