Переваги використання сервісу dropbox

Так виглядає мобільний клієнт dropbox

Про сервіс dropbox я почав говорити тут, пора розповісти про переваги. Як тільки ви створюєте файл або папку в робочому каталозі програми, копіюєте туди будь-які документи, вони тут же відправляються в хмарне сховище. Коли ви включаєте інший комп’ютер, де встановлений і налаштований клієнт дропбокс, підключений до вашого профілю, нові версії файлів без вашої участі копіюються з хмари в папку на локальному комп’ютері.

Мало того, ви можете створювати папки для спільного використання кількома користувачами сервісу. Для цього досить додати співвласника в налаштуванні загальної папки, при цьому потрібно знати тільки адресу його електронної пошти, використану для реєстрації у сервісі. У цьому випадку щоб обмінятися з вашим другом файлом або каталогом з файлами, досить просто скопіювати їх в цю папку, і вони будуть завантажені в таку ж папку на його комп’ютері (природно, швидкість завантаження залежить від швидкості вашого інтернет-з’єднання).

Також можна створити і відправити публічне посилання на переданий файл, і його можна буде скачати з сервісу всім, кому ви це посилання відправите або, наприклад, опублікуєте на сайті.

Дропбокс і мобільні пристрої

Доступ зі смартфона або планшета з встановленим клієнтом до ваших файлів не менше простий і зручний.

Передати файл з пристрою в сховище можна, вибравши з меню відправки пункт дропбокс. Досить увійти в додаток, вибрати потрібний файл і експортувати в зазначену папку пристрою.

Часто це набагато зручніше і швидше, ніж шукати шнур, підключати телефон до комп’ютера і переписувати його штатними засобами.

Пора підбивати підсумки

Dropbox.com – це:

  • Надійно і безпечно. Ви не втратите результати своєї праці через відмову обладнання.
  • Швидко і зручно. Вам не потрібно турбуватися про резервне зберіганні ваших файлів, що знаходяться в папках дропбокс. Крім того, ваші файли завжди з вами на будь-якому комп’ютері.
  • Унікальна можливість просто організувати спільну роботу. Щоб передати файл вашому другові потрібно тільки скопіювати його в загальну з ним папку. У кожної папки може бути скільки завгодно співавторів.

Варто відзначити, що dropbox.com – це безкоштовний сервіс за умови, що 2 Гб місця на сховище вам буде досить. Однак, якщо ви запросите в сервіс своїх друзів або поширите партнерське посилання, ви отримаєте в подарунок 500 Мб і число таких подарунків не обмежена. Втім, для обміну та зберігання великих обсягів, можна використовувати і хмару Гугла.

Говорячи про надійність сховища в частині витоку даних, можна навести два аргументи:

  • Сервіс працює вже досить довго (з 2010 року) і надійно;
  • Деякі застосунки для малого бізнесу використовують сервіс дропбокс для резервного копіювання даних, а це говорить багато про що.

Єдиний недолік при користуванні цим сервісом: у вас не пройде варіант самозаспокоєння типу – «ось і попрацював би, але забув файл на флешку скинути, не починати ж спочатку».

Вам может бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...