dropbox.com – ваші файли завжди з вами

Реєстрація в дропбокс

Як часто ви з гіркотою згадували про те, що просто забули записати на флешку файл, з яким, наприклад, хотіли б попрацювати вдома, почитати в планшеті або смартфоні? З сервісом хмарного зберігання файлів dropbox такого не станеться ніколи, якщо ви встановите його на всі свої пристрої і будете зберігати важливі для вас файли в його папках.

так виглядає ваше сховище в dropbox

Реєстрация та встановлення клієнту “Дропбокс” тут.

Крім того, форс-мажор, пов’язаний з виходом з ладу робочого комп’ютера, наприклад, збоєм системи або відмовою обладнання, не призведе до втрати даних, що зберігаються в виділеної сервісу папці – всі вони дублюються в хмарному сервісі і доступні через браузер.

Для реєстрації в сервісі дропбокс досить перейти за цим посиланням, заповнити всього 4 поля: ім’я, прізвище, адресу електронної пошти, пароль доступу до вашого сховища. Цього достатньо, щоб копіювати потрібні дані в ваші папки на сервісі через веб-інтерфейс.

Встановлення клієнта дропбокс

вікно dropbox, що викликається клацанням по значку в треї

Вся принадність dropbox полягає саме в установці клієнта на комп’ютер або мобільний пристрій. Для цього клієнт потрібно завантажити, встановити і налаштувати так, щоб було зручно.

Важливе зауваження: за замовчуванням робоча папка на комп’ютері розміщується в каталозі користувача. Інколи це дуже незручно (ну просто довго туди добиратися), тому під час установки клієнта можна обрати папку в корені робочого диска. Втім, якщо ви не звернули на це уваги відразу, її завжди можна перенести в інше місце, скориставшись формою настройки параметрів дропбокс.

вікно налаштувань параметрів клієнта dropbox

Отже, якщо ви цінуєте свій час і власну працю, реєструйтеся на сервісі, ознайомтеся з ним. А в наступному матеріалі докладніше зупинимося на тому, як ним користуватися, наскільки це зручно, та  як вам буде добре, комфортно і спокійно.

Вам может бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...