Фотоскайп – беспоштовний та простий графічний редактор

Перед більшістю користувачів персональних комп’ютерів часто виникає завдання, пов’язані з обробкою цифрових зображень. Наприклад, вирішувати їх необхідно власникам цифрових фотокамер, щоб конвертувати, обрізати і виправляти деякі дефекти на своїх фотографіях, доводиться стикатися з подібним завданням і тим, хто, наприклад, має свої сайти або блоги, щоб готувати оптимізовані зображення для розміщення їх в Мережі.

Тому наявність графічного редактора на комп’ютері такого користувача обов’язкова. Природно, для того, щоб вибрати редактор, який влаштує користувача по всіх параметрах, зазвичай доводиться переглядати кілька варіантів, часто на комп’ютерах «прописується» на постійне місце проживання кілька додатків для роботи з графікою. Кожен з таких додатків може бути зручний для виконання якоїсь певної функції, наприклад, пакетне приведення зображень до загальних параметрів або конвертація форматів професійних фотоапаратів в звичний і поширений формат jpg.

Втім, якщо ваші пошуки і знайомство з графічним додатком почнеться з такого багатофункціонального комбайна по роботі з растровою графікою, як photoscape, цілком можливо, що ви і зупиніть на ньому свій вибір. Природно, для цього необхідно photoscape скачати безкоштовно, причому, програма поширюється абсолютно вільно, не вимагає реєстрації або введення будь-яких особистих даних.

Photoscape скачати безкоштовно і встановити можна досить швидко, розмір інсталяційного пакета становить трохи більше 30 Мб, процес встановлення проходить швидко і без зайвих питань. В результаті після установки користувач отримає в своє розпорядження програму photoscape , яка забезпечить виконання більшості повсякденних завдань по роботі з графікою.

Відразу варто сказати, що, незважаючи на свої невеликі розміри і безкоштовний принцип поширення, фотоскайп надає користувачеві багаті можливості, на яких слід зупинитися докладніше.

Скачати інсталятор програми PhotoScapeSetup_V3-7 можна тут.

Встановлення програми виконуется стандартно. Процес інсталяції показано на відео:

Після вдалого завершення встановлення програми, ярлик з’явиться на робочому столі.

Основні можливості photoscape

Цей програмний продукт надає своєму користувачеві наступні основні можливості:

  • Великий набір стандартних функцій редагування зображень. У цьому режимі можна налаштовувати яскравість, контрастність, виконувати обрізку зображення. Серед інструментів редагування варто відзначити наявність інструменту клонування, кисті, до якої може бути застосовані різні ефекти, можливість вставки об’єктів з великої бібліотеки, що може оживити вашу фотографію, зробити її оригінальною. Всі функції цього редактора зібрані в компактну панель, знайомство з якою не займе багато часу. До всього зображення також можна застосувати фільтри і ефекти для поліпшення якості зображення або його стилізації, наприклад, під стару фотографію.
  • Пакетне редагування файлів. Цей режим роботи редактора фотоскайп дозволяє обробити будь-яку кількість зображень по заздалегідь заданим алгоритмом. Наприклад, можна змінити яскравість, контраст, насиченість, застосувати фільтри. Досить налаштувати всі параметри такої обробки на одному зображенні і програма обробить весь пакет фотографій відповідно до ваших настройками.
  • Створення фото колажів. Редактор photoscape дозволяє швидко і легко створювати власні колажі з ваших фотографій або цифрових зображень. В цьому режимі досить просто вибрати відповідний макет, встановити його параметри на панелі налаштувань, а потім просто перетягнути необхідні зображення з вікна попереднього перегляду на ті місця шаблону, де ви їх хочете розмістити. Готове зібране зображення можна зберегти як один файл в стандартному форматі збереження зображень.
  • Створення анімованого зображення. Фотоскайп підтримує створення анімованих зображень формату gif, які можуть використовуватися, наприклад, в якості аватарки, рекламного банера або простого анімованого логотипу для сайту. Достатньо лише перетягнути необхідні зображення в конструктор анімованого файлу і розташувати їх в необхідному порядку. Результуюче анімоване зображення ви завжди зможете спостерігати у вікні попереднього перегляду, що дозволить швидко домогтися необхідного ефекту.
  • Потужні функції друку зображень. Photoscape надає користувачеві потужну функцію друку з підтримкою режимів розмноження зображень по заданих розмірах. Наприклад, це може бути корисно, якщо вам потрібно надрукувати кілька фотографій на одному аркуші А4 або надрукувати візитки стандартного розміру. Число і розмір зображень на аркуші встановлюється відповідно до вибраного режиму і формату шаблону друку.
  • Захоплення екрану. Часто користувачам комп’ютера необхідно зробити знімок екрана (скріншот), наприклад, для підготовки інструкції по роботі з програмою або ж зняти зображення, що виникає при помилці будь-якої програми, щоб відправити його розробнику. Ви можете зробити в цьому режимі знімок всього екрану, вікна або ж певній галузі на екрані, а потім зберегти його в файл необхідного формату.
  • Конвертація зображень. Photoscape дає користувачеві потужний інструмент для конвертації зображень з одного формату в інший. Наприклад, даний інструмент буде дуже корисний власникам професійних і напівпрофесійних фотокамер, які зберігають зображення у форматі RAW без втрати якості.
  • Слайд шоу. Ще одним модулем програмного забезпечення фотоскайп є модуль показу фотографій в повноекранному режимі (слайд-шоу). Ніяких унікальних особливостей цей модуль не має, проте його наявність у складі такого багатофункціонального інструменту для роботи з зображеннями буде завжди затребувана.

Отже, для того, щоб отримати цей універсальний, потужний і простий у вивченні і роботі інструмент для роботи з цифровими зображеннями, вам достатньо лише photoscape скачати безкоштовно, встановити його на свій комп’ютер і хоча б побіжно вивчити всі його можливості.

 

 

Вам может бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Завантаження Captcha...